Jak to działa?

Otrzymaj 5 zł gratis za każdą osobę, która dzięki Tobie dołączy do naszej sieci. Z naszym programem Poleć Lycamobile znajomemu to naprawdę proste.

Zaproś znajomych oraz rodzinę do dołączenia do sieci Lycamobile. Gdy zaproszona osoba zamówi nową kartę SIM i doładuje konto, Ty otrzymasz 5 zł na rozmowy, SMSy oraz Internet za darmo. Im większej ilości osób polecisz Lycamobile, tym więcej otrzymasz w prezencie. Dodatkowo będziesz mógł się cieszyć dodatkowymi korzyściami, jakie oferuje nasza sieć, takimi jak: darmowe rozmowy bez limitu do wybranych krajów czy darmowe rozmowy bez limitu w Polsce wewnątrz sieci Lycamobile, a także wiele, wiele innych.

Zaloguj się na swoje konto Lycamobile

Kliknij na odnośnik „Poleć Lycamobile znajomemu”, a następnie wybierz kraj, w którym znajduje się osoba, którą chcesz zaprosić i wprowadź jej adres e-mail. Nie masz jeszcze swojej karty SIM? Zamów ją.

Osoba zaproszona otrzymuje wiadomość email

Na podany adres email zostanie wysłane zaproszenie z linkiem do bezpośredniego zamówienia karty SIM. Przypomnij zaproszonej osobie, aby wypełniając formularz wpisała Twój numer telefonu Lycamobile.

Otrzymujesz 5 zł gratis

Doładujemy Twoje konto Lycamobile kwotą 5zł w ciągu 24 godzin od daty doładowania konta przez zaproszoną przez Ciebie osobę.Nowy w Lycamobile? Zamów darmową kartę SIM
Posiadasz już Lycamobile?

 
 

Group Site
Wróć do początku strony Przewiń w dół

Transmisja na żywo - transmisja audio na żywo PSL T20

 
PSL Banner

* To jest pole obowiązkowe

Nowy użytkownik:

Powracający użytkownik: