Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page

Poleć Lyca Mobile znajomemu

Jak to działa?

Otrzymaj 5 zł gratis za każdą osobę, która dzięki Tobie dołączy do naszej sieci. Z naszym programem Poleć Lyca Mobile znajomemu to naprawdę proste.

Zaproś znajomych oraz rodzinę do dołączenia do sieci Lyca Mobile. Gdy zaproszona osoba zamówi nową kartę SIM i doładuje konto, Ty otrzymasz 5 zł na rozmowy, SMSy oraz Internet za darmo. Im większej ilości osób polecisz Lyca Mobile, tym więcej otrzymasz w prezencie. Dodatkowo będziesz mógł się cieszyć dodatkowymi korzyściami, jakie oferuje nasza sieć, takimi jak: darmowe rozmowy bez limitu do wybranych krajów czy darmowe rozmowy bez limitu w Polsce wewnątrz sieci Lyca Mobile, a także wiele, wiele innych.

Zaloguj się na swoje konto Lyca Mobile

Kliknij na odnośnik „Poleć Lyca Mobile znajomemu”, a następnie wybierz kraj, w którym znajduje się osoba, którą chcesz zaprosić i wprowadź jej adres e-mail. Nie masz jeszcze swojej karty SIM? Zamów ją.

Osoba zaproszona otrzymuje wiadomość email

Na podany adres email zostanie wysłane zaproszenie z linkiem do bezpośredniego zamówienia karty SIM. Przypomnij zaproszonej osobie, aby wypełniając formularz wpisała Twój numer telefonu Lyca Mobile.

Otrzymujesz 5 zł gratis

Doładujemy Twoje konto Lyca Mobile kwotą 5zł w ciągu 24 godzin od daty doładowania konta przez zaproszoną przez Ciebie osobę.

Przeczytałem i zgadzam się z Warunkami oferty

Other Services

Dostępne w

Adres mejlowy stwórz konto Aby otrzymywać ważne informacje, oferty specjalne i inne