Lyca Banner
Lyca Banner
Lyca Banner
Lyca Banner

Bestsellery

Dlaczego 16 milionów ludzi kocha Lyca Mobile

Call icon
Nieograniczone darmowe rozmowy dla użytkowników Lyca Mobile

Zadzwoń do znajomych i rodziny, którzy są w Lyca Mobile ZA DARMO

Call icon
Bez kontraktu

Wolność zadzwonić świat z Lyca Mobile, bez umowy, bez kontroli kredytowej

Call icon
Niesamowity zasięg

Ciesz się nieprzerwaną łącznością i niesamowitym zasięgiem dzięki Lyca Mobile.

Call icon
Tanie stawki międzynarodowe

Tanie międzynarodowe stawki i bezpłatne połączenia do ponad 40+ krajów

FAQs

Korzystanie z Lycamobile jest łatwe, ale oto niektóre z naszych najczęściej zadawanych pytań.

Jeśli Twoja karta nie łączy się z siecią należy odnaleźć aplikację „Lyca Mobile Services” – znajdziesz ją w Menu swojego telefonu lub w narzędziach, następnie postępuj według poniższej instrukcji:

Użyj opcji – „Wybierz tryb”
Wybierz tryb – „Manualny”
Następnie wybierz kraj na terenie którego aktualnie się znajdujesz ze swoją kartą SIM lub „Roaming” jeśli kraju nie ma na liście

Po wybraniu właściwych opcji w aplikacji przejdź do ustawień swojego telefonu – następnie „Sieci komórkowe” oraz ręcznie wybierz operatora Lyca Mobile lub sieć partnerską (na terenie Polski jest to sieć „Plus”).

Aby otrzymać informacje z ofertami i promocjami wyślij SMS o treści YES na 3232. Możesz się wycofać w każdej chwili, wysyłając SMS o treści STOP na 3232.

Zazwyczaj utrzymujemy Twój numer aktywny przez 120 dni, jeżeli nie korzystasz z naszych usług. Jednakże istnieje możliwość, aby utrzymać swój numer przez 1 rok bez korzystania z naszych usług. Wybierz <*139*9999#> ze swojego numeru Lycamobile i podążaj za instrukcjami na ekranie. Uprzedzamy, że taka usługa kosztuje 25zł i będzie pobrana z Twojego konta Lycamobile.

Nawiązując do naszego regulaminu Lyca Mobile ma prawo ograniczyć lub uniemożliwić dostęp do pewnych stron internetowych oraz usług w obrębie sieci Lyca Mobile. Obecnie Lyca Mobile nie pozwala używać aplikacji Lebara Talk w obrębie transferu danych Lyca Mobile. To obostrzenie nie ogranicza dostępu do usług kiedy korzystasz z połączenia WiFi.

Tak, można. kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat przeniesienia numeru do sieci Lyca Mobile.