Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page

Do Wszystkich XS

Do Wszystkich XS

10.00

30 Dni

100 Minuty do wszystkich sieci w Polsce (7.7 gr/min)

1 GB / 3 GB tylko online Internetu *1 GB INTERNETU W ROAMINGU UE/EOG

100 SMS do wszystkich sieci w Polsce

100 Minut do Lyca Ukraina i Kyivstar

25 Minut do Ukraina (wykluczenie Kyivstar)

Roaming w UE

Include Landline & Mobile

  • Ukraina Ukraina
  • Ukraine Kyivstar Ukraine Kyivstar

Include Landline & Mobile

  • Ukraine(Kyivstar excluded) Ukraine(Kyivstar excluded)

Oferta jest ważna od 24/10/2018.

PIN dla karty SIM z pakietem zakupiony online wygaśnie w 15 dni. PIN trzeba wykorzystać przed jego wygaśnięciem, w innym wypadku pakiet straci ważność.

100 minut z Polski na Lyca Mobile UA oraz Kyivstar i 25 minut do innych sieci w Ukrainie

Od 12th Kwiecień 2022 roku Klienci, którzy zakupili jeden z naszych polskich pakietów (DO WSZYSTKICH XS, S, M, L, XL), mogą z nich korzystać w roamingu we wszystkich krajach UE i EOG. Zaleca się klientom, aby w UE/EOG maksymalnie ograniczali przesyłanie danych roamingowych i przypominamy o obowiązujących limitach. Jeżeli aktywowałeś DO WSZYSTKICH XS limit wynosi 1 GB danych, DO WSZYSTKICH S limit wynosi 3.55 GB danych, DO WSZYSTKICH M limit wynosi 4.4 GB danych, DO WSZYSTKICH L 6.85 GB danych i DO WSZYSTKICH XL 8.6 GB danych.Po wykorzystaniu przez klienta limitu transferu danych UE, pozostały transfer danych z pakietu będzie naliczanyw wysokości 1.65gr/MB. Po wyczerpaniu transferu danych z pakietu, naliczana będzie standardowa opłata zgodnie z rzeczywistym zużyciem.Znajdź więcej.

Pakiety krajowe (Do Wszystkich) posiadają teraz opcję kumulacji danych Internetowych. Po upływie ważności pakietu niewykorzystane dane zostaną przypisane do kolejnego pakietu pod warunkiem, że odnowisz swój pakiet w ciągu tygodnia od jego dezaktywacji. Niewykorzystany transfer zostanie dodany do salda pakietu w ciągu 24 godzin od aktywacji pakietu.

Udana Auto-odnowa pakietu pobierze środki w zależności od metody płatności zastosowanej przy aktywacji pakietu. Jeżeli wybraną metodą płatności jest BLIK lub Przelewy24, auto-odnowa pakietu będzie wyłączona.

Kumulacja danych Internetowych dotyczy tylko niewykorzystanego transferu z pakietów krajowych (Do Wszystkich) uruchomionych w ciągu ostatnich 30 dni. Niewykorzystane dane przypisywane są do salda pakietu jednorazowo.Znajdź więcej

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta – 322 lub 729 200 322.

Obecni klienci: Wybierz *139*4810# i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie lub wyślij SMS o treści 4810 pod numer 3535

Inne usługi

Dostępne w

Adres mejlowy stwórz konto Aby otrzymywać ważne informacje, oferty specjalne i inne