Do Wszystkich XL

Do Wszystkich XL

50% Znizki Online

49.00

24.50

30 Dni Tylko dla nowych Klientów

Nielimitowane Minuty I SMS do wszystkich sieci w Polsce

80GB* Internetu *6 GB INTERNETU W ROAMINGU W UE/EOG

kumulacja danych

Roaming w UE

Obecni klienci: Wybierz *139*4850# i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie lub wyślij SMS o treści 4850 pod numer 3535

Oferta jest ważna w dniach 24/10/2018.

50% zniżki obowiązuje tylko przez pierwszy miesiąc. Pakiet zostanie automatycznie odnowiony na następny miesiąc w standardowej cenie 49zł.

Nowi Klienci, Wasze 50% zniżki będzie automatycznie uruchomione na zamówionej karcie SIM łącznie z pakietem i naliczone przy podsumowaniu zamówienia.
50% zniżki jest ważne podczas pierwszego miesiąca. Pakiet automatycznie odnowi się i pobierze standardową opłatę. 

PIN dla karty SIM z pakietem zakupiony online wygaśnie w 15 dni. PIN trzeba wykorzystać przed jego wygaśnięciem, w innym wypadku pakiet straci ważność.

Od 01go styczeń  2021 roku Klienci, którzy zakupili jeden z naszych polskich pakietów (DO WSZYSTKICH XS, S, M, L, XL), mogą z nich korzystać w roamingu we wszystkich krajach UE i EOG. Zaleca się klientom, aby w UE/EOG maksymalnie ograniczali przesyłanie danych roamingowych i przypominamy o obowiązujących limitach. Jeżeli aktywowałeś DO WSZYSTKICH XS limit wynosi 1GB danych, DO WSZYSTKICH S limit wynosi 2.5GB danych, DO WSZYSTKICH M limit wynosi 3GB danych, DO WSZYSTKICH L 4.5GB danych i DO WSZYSTKICH XL 6GB danych. Po wykorzystaniu przez klienta limitu transferu danych UE, pozostały transfer danych z pakietu będzie naliczanyw wysokości 0.0161/MB. Po wyczerpaniu transferu danych z pakietu, naliczana będzie standardowa opłata zgodnie z rzeczywistym zużyciem.Znajdź więcej.

Pakiety krajowe (Do Wszystkich) posiadają teraz opcję kumulacji danych Internetowych. Po upływie ważności pakietu niewykorzystane dane zostaną przypisane do kolejnego pakietu pod warunkiem, że odnowisz swój pakiet w ciągu tygodnia od jego dezaktywacji.Jeśli wybrałeś opcję auto-odnawiania, pakiet zostanie automatycznie odnowiony w ciągu 48 godzin od daty wygaśnięcia pakietu.Niewykorzystany transfer zostanie dodany do salda pakietu w ciągu 24 godzin od aktywacji pakietu.

Udana Auto-odnowa pakietu pobierze środki w zależności od metody płatności zastosowanej przy aktywacji pakietu. Jeżeli wybraną metodą płatności jest BLIK lub Przelewy24, auto-odnowa pakietu będzie wyłączona.

Kumulacja danych Internetowych dotyczy tylko niewykorzystanego transferu z pakietów krajowych (Do Wszystkich) uruchomionych w ciągu ostatnich 30 dni. Niewykorzystane dane przypisywane są do salda pakietu jednorazowo.Znajdź więcej

50% zniżki obowiązuje tylko przez pierwszy miesiąc. Pakiet zostanie automatycznie odnowiony na następny miesiąc w standardowej cenie 49zł.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta – 322 lub 729 200 322.

Inne usługi

Dostępne w

Zapisz się poprzez pocztę e-mail Aby otrzymywać ważne informacje, oferty specjalne i inne