Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page

Do Wszystkich XL

Do Wszystkich XL

49.00

30 Dni

unlimited calls

Nielimitowane Minuty I SMS do wszystkich sieci w Polsce

data in GB

100 GB *9.6 GB INTERNETU W ROAMINGU W UE/EOG

unlimited calls

100 Minut do Lyca Ukraina i Kyivstar

unlimited calls

25 Minut do Ukraina (wykluczenie Kyivstar)

data accumulation

kumulacja danych

roaming in the EU

Roaming w UE

Include Landline & Mobile

  • Ukraina Ukraina
  • Ukraine Kyivstar Ukraine Kyivstar

Include Landline & Mobile

  • Ukraine(Kyivstar excluded) Ukraine(Kyivstar excluded)

Więcej Danych, ta sama cena:

Kupując pakiet Do Wszystkich XL, możesz cieszyć się 30-dniowym pakietem danych o pojemności 80GB oraz nieograniczonymi połączeniami i SMS-ami, 100 minut z Polski na Lyca Mobile UA oraz Kyivstar i 25 minut do innych sieci w Ukrainie. Po upływie tych 30 dni Twój pakiet wygasa i możesz kupić ten sam lub inny pakiet. Nie jesteś do niczego przywiązany. Co 30 dni masz elastyczność i swobodę zmiany pakietu bez ponoszenia kosztów.

Roaming:
Od 12th Kwiecień 2022 roku Klienci, którzy zakupil pakiet (DO WSZYSTKICH XL), mogą korzystać w roamingu we wszystkich krajach UE i EOG.

W trakcie roamingu klient otrzymuje 9.6 GB Internetu(4.8 GB Internet dla Wielkiej Brytanii i Szwajcarii).Po wykorzystaniu przez klienta limitu transferu danych UE, pozostały transfer danych z pakietu będzie naliczanyw wysokości 1.65gr/MB. Po wyczerpaniu transferu danych z pakietu, naliczana będzie standardowa opłata zgodnie z rzeczywistym zużyciem.Znajdź więcej.

Kumulacja danych:
Pakiety krajowe (Do Wszystkich) posiadają teraz opcję kumulacji danych Internetowych. Po upływie ważności pakietu niewykorzystane dane zostaną przypisane do kolejnego pakietu pod warunkiem, że odnowisz swój pakiet w ciągu tygodnia od jego dezaktywacji. Niewykorzystany transfer zostanie dodany do salda pakietu w ciągu 24 godzin od aktywacji pakietu.

Kumulacja danych Internetowych dotyczy tylko niewykorzystanego transferu z pakietów krajowych (Do Wszystkich) uruchomionych w ciągu ostatnich 30 dni. Niewykorzystane dane przypisywane są do salda pakietu jednorazowo.Znajdź więcej

Auto-odnowa:
Udana Auto-odnowa pakietu pobierze środki w zależności od metody płatności zastosowanej przy aktywacji pakietu. Jeżeli wybraną metodą płatności jest BLIK lub Przelewy24, auto-odnowa pakietu będzie wyłączona.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta – 322 lub 729 200 322.

Obecni klienci: Wybierz *139*4850# i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie lub wyślij SMS o treści 4850 pod numer 3535

Inne usługi

Dostępne w

Adres mejlowy stwórz konto Aby otrzymywać ważne informacje, oferty specjalne i inne