Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page

Do Wszystkich S

Do Wszystkich S

unlimited calls

Nielimitowane Minuty I SMS do wszystkich sieci w Polsce

data in GB

35 GB 70 GB Internetu *3.9 GB INTERNETU W ROAMINGU UE/EOG

unlimited calls

100 Minut do Lyca Ukraina i Kyivstar

unlimited calls

25 Minut do Ukraina (wykluczenie Kyivstar)

data accumulation

kumulacja danych

roaming in the EU

Roaming w UE

Wybierz czas trwania pakietu

30 Dni
Nowych klientów - 70GB
20zł
3 Miesiące
23% ZNIŻKI
60zł 45.90zł
6 Miesięcy
27% ZNIŻKI
120zł 86.70zł
12 Miesięcy
32% ZNIŻKI
240zł 163.20zł

Include Landline & Mobile

  • Ukraina Ukraina
  • Ukraine Kyivstar Ukraine Kyivstar

Include Landline & Mobile

  • Ukraine(Kyivstar excluded) Ukraine(Kyivstar excluded)

Oferta ważna do 30.06.2023 r.

Więcej Danych, ta sama Cena
Kupując pakiet Do Wszystkich S, możesz cieszyć się 30-dniowym pakietem danych o pojemności 35GB oraz nieograniczonymi połączeniami i SMS-ami, 100 minut z Polski na Lyca Mobile UA oraz Kyivstar i 25 minut do innych sieci w Ukrainie. Po upływie tych 30 dni Twój pakiet wygasa i możesz kupić ten sam lub inny pakiet. Nie jesteś do niczego przywiązany. Co 30 dni masz elastyczność i swobodę zmiany pakietu bez ponoszenia kosztów.

***Kupując Do Wszystkich S w inny sposób niż online (np. w sklepie detalicznym, za pomocą kodu lub kuponu), otrzymujesz 30GB danych. Dane 35GB są ważne tylko w przypadku zakupu za pośrednictwem strony internetowej Lyca Mobile.

32% zniżki przez 12 miesięcy
Długoterminowy pakiet Do Wszystkich S to pakiet przedpłacony. Ten pakiet jest opłacany z góry za okres 3 miesięcy, 6 miesięcy lub 12 miesięcy. Pakiet co 30 dni będzie się automatycznie odnawiał wraz z 35 GB danych, nielimitowanymi połączeniami i SMS-ami przez wybrany przez Ciebie okres.

Wyłącznie dla klientów kupujących online:
3 Miesiące = 15.30 zł /miesięcznie
6 Miesięcy = 14.45 zł /miesięcznie
12 Miesięcy = 13.60 zł /miesięcznie
Im dłuższy czas trwania, tym lepsza oferta.

Oferta dla obecnych klientów dostępna jest tylko dla płatności ONLINE

Roaming:
Od 12th Kwiecień 2022 roku Klienci, którzy zakupil pakiet (DO WSZYSTKICH S), mogą korzystać w roamingu we wszystkich krajach UE i EOG.

W trakcie roamingu klient otrzymuje 3.9 GB Internetu (1.95 Internetu dla Wielkiej Brytanii i Szwajcarii).Po wykorzystaniu przez klienta limitu transferu danych UE, pozostały transfer danych z pakietu będzie naliczanyw wysokości 1.65gr/MB. Po wyczerpaniu transferu danych z pakietu, naliczana będzie standardowa opłata zgodnie z rzeczywistym zużyciem. Znajdź więcej.

Kumulacja danych:
Pakiety krajowe (Do Wszystkich) posiadają teraz opcję kumulacji danych Internetowych. Po upływie ważności pakietu niewykorzystane dane zostaną przypisane do kolejnego pakietu pod warunkiem, że odnowisz swój pakiet w ciągu tygodnia od jego dezaktywacji. Niewykorzystany transfer zostanie dodany do salda pakietu w ciągu 24 godzin od aktywacji pakietu.

Kumulacja danych Internetowych dotyczy tylko niewykorzystanego transferu z pakietów krajowych (Do Wszystkich) uruchomionych w ciągu ostatnich 30 dni. Niewykorzystane dane przypisywane są do salda pakietu jednorazowo.Znajdź więcej

Auto-odnowa:
Udana Auto-odnowa pakietu pobierze środki w zależności od metody płatności zastosowanej przy aktywacji pakietu. Jeżeli wybraną metodą płatności jest BLIK lub Przelewy24, auto-odnowa pakietu będzie wyłączona.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta – 322 lub 729 200 322.

Obecni klienci: Wybierz *139*4819# i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie lub wyślij SMS o treści 4819 pod numer 3535

Inne usługi

Dostępne w

Adres mejlowy stwórz konto Aby otrzymywać ważne informacje, oferty specjalne i inne