Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page

Do Wszystkich S

Do Wszystkich S

20.00

30 Dni

Nielimitowane Minuty I SMS do wszystkich sieci w Polsce

35 GB tylko online*** Internetu *2.5 GB INTERNETU W ROAMINGU UE/EOG

kumulacja danych

Roaming w UE

Obecni klienci: Wybierz *139*4819# i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie lub wyślij SMS o treści 4819 pod numer 3535

Więcej Danych, ta sama Cena
Kupując pakiet Do Wszystkich S, możesz cieszyć się 30-dniowym pakietem danych o pojemności 35GB oraz nieograniczonymi połączeniami i SMS-ami. Po upływie tych 30 dni Twój pakiet wygasa i możesz kupić ten sam lub inny pakiet. Nie jesteś do niczego przywiązany. Co 30 dni masz elastyczność i swobodę zmiany pakietu bez ponoszenia kosztów.

***Kupując Do Wszystkich S w inny sposób niż online (np. w sklepie detalicznym, za pomocą kodu lub kuponu), otrzymujesz 30GB danych. Dane 35GB są ważne tylko w przypadku zakupu za pośrednictwem strony internetowej Lyca Mobile.

Roaming:
Od 01st styczeń 2021 roku Klienci, którzy zakupil pakiet (DO WSZYSTKICH S), mogą korzystać w roamingu we wszystkich krajach UE i EOG.

W trakcie roamingu klient otrzymuje 2,5 GB Internetu.Po wykorzystaniu przez klienta limitu transferu danych UE, pozostały transfer danych z pakietu będzie naliczanyw wysokości 1.65gr/MB. Po wyczerpaniu transferu danych z pakietu, naliczana będzie standardowa opłata zgodnie z rzeczywistym zużyciem. Znajdź więcej.

Kumulacja danych:
Pakiety krajowe (Do Wszystkich) posiadają teraz opcję kumulacji danych Internetowych. Po upływie ważności pakietu niewykorzystane dane zostaną przypisane do kolejnego pakietu pod warunkiem, że odnowisz swój pakiet w ciągu tygodnia od jego dezaktywacji. Niewykorzystany transfer zostanie dodany do salda pakietu w ciągu 24 godzin od aktywacji pakietu.

Kumulacja danych Internetowych dotyczy tylko niewykorzystanego transferu z pakietów krajowych (Do Wszystkich) uruchomionych w ciągu ostatnich 30 dni. Niewykorzystane dane przypisywane są do salda pakietu jednorazowo.Znajdź więcej

Auto-odnowa:
Udana Auto-odnowa pakietu pobierze środki w zależności od metody płatności zastosowanej przy aktywacji pakietu. Jeżeli wybraną metodą płatności jest BLIK lub Przelewy24, auto-odnowa pakietu będzie wyłączona.

Zakup online :
PIN dla karty SIM z pakietem zakupiony online wygaśnie w 15 dni. PIN trzeba wykorzystać przed jego wygaśnięciem, w innym wypadku pakiet straci ważność.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta – 322 lub 729 200 322.

Inne usługi

Dostępne w

Adres mejlowy stwórz konto Aby otrzymywać ważne informacje, oferty specjalne i inne