Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page

Do Wszystkich M

Do Wszystkich M

unlimited calls

Nielimitowane Minuty I SMS do wszystkich sieci w Polsce

data in GB

50 GB Internetu *4.9 GB INTERNETU W ROAMINGU W UE/EOG

unlimited calls

100 Minut do Lyca Ukraina i Kyivstar

unlimited calls

25 Minut do Ukraina (wykluczenie Kyivstar)

data accumulation

kumulacja danych

eSIM available

eSIM dostępna

roaming in the EU

Roaming w UE

Wybierz czas trwania pakietu

30 Dni
Dostęp do 150 GB jest możliwy tylko przez aplikację
25zł
3 Miesiące
23% ZNIŻKI
75zł 57.38zł
6 Miesięcy
27% ZNIŻKI
150zł 108.38zł
12 Miesięcy
32% ZNIŻKI
300zł 204.00zł

Include Landline & Mobile

  • Ukraina Ukraina
  • Ukraine Kyivstar Ukraine Kyivstar

Include Landline & Mobile

  • Ukraine(Kyivstar excluded) Ukraine(Kyivstar excluded)

Oferta ważna do 30.09.2023 r.
Nowych klientów
Oferta 1800GB jest przeznaczona tylko dla nowych użytkowników Lycamobile, którzy zdecydują się na zakup pakietu Do wszystkich M za 25 zł.
Oferta obowiązuję przy zamówieniu karty sim w raz z pakietem przez www.lycamobile.pl lub kupując pakiet startowy wraz z pakietem Do wszystkich M w sklepie partnerskim Więcej informacji.

Obecnych klientów:
Kupując pakiet Do Wszystkich M, możesz cieszyć się 30-dniowym pakietem danych o pojemności 50GB oraz nieograniczonymi połączeniami i SMS-ami, 100 minut z Polski na Lyca Mobile UA oraz Kyivstar i 25 minut do innych sieci w Ukrainie. Po upływie tych 30 dni Twój pakiet wygasa i możesz kupić ten sam lub inny pakiet. Nie jesteś do niczego przywiązany. Co 30 dni masz elastyczność i swobodę zmiany pakietu bez ponoszenia kosztów.

Udostępnianie danych w Lyca:
Od teraz udostępniamy plan, który pozwoli Ci dzielić się internetem z innymi. Możesz przekazać do 1 GB danych maksymalnie 3 znajomym – użytkownikom Lyca Mobile w Polsce. Przekazane dane mogą być używane do końca ważności Twojego 30-stodniowego pakietu. Aby otrzymać dodatkowe GB, stan konta Twojego znajomego musi wynosić przynajmniej 1 gr.

Jak to działa?
1. Wybierz *172# na swoim telefonie z kartą SIM Lyca, aby zobaczyć dostępny limit danych do przekazania.
2. Wprowadź numer telefonu znajomego, łącznie z kodem kraju (+48)
3. Wybierz ile MB chcesz przekazać, a Twój znajomy wkrótce otrzyma prezent od Ciebie!

32% zniżki przez 12 miesięcy
Długoterminowy pakiet Do Wszystkich M to pakiet przedpłacony. Ten pakiet jest opłacany z góry za okres 3 miesięcy, 6 miesięcy lub 12 miesięcy. Pakiet co 30 dni będzie się automatycznie odnawiał wraz z 50 GB danych, nielimitowanymi połączeniami i SMS-ami przez wybrany przez Ciebie okres.

Wyłącznie dla klientów kupujących online:
3 Miesiące = 19.13 zł /miesięcznie
6 Miesięcy = 18.06 zł /miesięcznie
12 Miesięcy = 17.00 zł /miesięcznie
Im dłuższy czas trwania, tym lepsza oferta.

Oferta dla obecnych klientów dostępna jest tylko dla płatności ONLINE

Po jej zakończeniu pakiet odnowi się w normalnej cenie na okres 30 dni.

Roaming:
Od 12th Kwiecień 2022 roku Klienci, którzy zakupil pakiet (DO WSZYSTKICH M), mogą korzystać w roamingu we wszystkich krajach UE i EOG.

W trakcie roamingu klient otrzymuje 4.9 GB Internetu (0.5 Internetu dla Wielkiej Brytanii i Szwajcarii).Po wykorzystaniu przez klienta limitu transferu danych UE, pozostały transfer danych z pakietu będzie naliczanyw wysokości 1.65gr/MB. Po wyczerpaniu transferu danych z pakietu, naliczana będzie standardowa opłata zgodnie z rzeczywistym zużyciem.Znajdź więcej.

Kumulacja danych:
Pakiety krajowe (Do Wszystkich) posiadają teraz opcję kumulacji danych Internetowych. Po upływie ważności pakietu niewykorzystane dane zostaną przypisane do kolejnego pakietu pod warunkiem, że odnowisz swój pakiet w ciągu tygodnia od jego dezaktywacji. Niewykorzystany transfer zostanie dodany do salda pakietu w ciągu 24 godzin od aktywacji pakietu.

Kumulacja danych Internetowych dotyczy tylko niewykorzystanego transferu z pakietów krajowych (Do Wszystkich) uruchomionych w ciągu ostatnich 30 dni. Niewykorzystane dane przypisywane są do salda pakietu jednorazowo.Znajdź więcej

Auto-odnowa:
Udana Auto-odnowa pakietu pobierze środki w zależności od metody płatności zastosowanej przy aktywacji pakietu. Jeżeli wybraną metodą płatności jest BLIK lub Przelewy24, auto-odnowa pakietu będzie wyłączona.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta – 322 lub 729 200 322.

Obecni klienci: Wybierz *139*4829# i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie lub wyślij SMS o treści 4829 pod numer 3535

Inne usługi