Do Wszystkich M

Do Wszystkich M

50% Znizki Online

25.00

12.50

30 Dni Tylko dla nowych Klientów

Nielimitowane Minuty I SMS do wszystkich sieci w Polsce

35 GB / 50 GB tylko online Internetu *2.5GB INTERNETU W ROAMINGU W UE/EOG

kumulacja danych

Roaming w UE

Obecni klienci: Wybierz *139*4829# i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie lub wyślij SMS o treści 4829 pod numer 3535

Oferta jest ważna od 01/11/2018.
NIELIMITOWANE DARMOWE ROZMOWY I SMSY DO POLSKI ORAZ 2.5GB INTERNETU W ROAMINGU W UE/EOG.

50% zniżki obowiązuje tylko przez pierwszy miesiąc. Pakiet zostanie automatycznie odnowiony na następny miesiąc w standardowej cenie 25zł.

Nowi Klienci, Wasze 50% zniżki będzie automatycznie uruchomione na zamówionej karcie SIM łącznie z pakietem i naliczone przy podsumowaniu zamówienia.

PIN dla karty SIM z pakietem zakupiony online wygaśnie w 15 dni. PIN trzeba wykorzystać przed jego wygaśnięciem, w innym wypadku pakiet straci ważność.

Od 01go stycznia 2020 roku Klienci, którzy zakupili jeden z naszych polskich pakietów (DO WSZYSTKICH XS, S, M, L, XL), mogą z nich korzystać w roamingu we wszystkich krajach UE i EOG. Zaleca się klientom, aby w UE/EOG maksymalnie ograniczali przesyłanie danych roamingowych i przypominamy o obowiązujących limitach. Jeżeli aktywowałeś DO WSZYSTKICH XS limit wynosi 1GB danych, DO WSZYSTKICH S limit wynosi 2GB danych, DO WSZYSTKICH M limit wynosi 2.5GB danych, DO WSZYSTKICH L 3.5GB danych i DO WSZYSTKICH XL 4.5GB danych. Sprawdź naszą Politykę uczciwego użytkowania tutaj.

Pakiety krajowe (Do Wszystkich) posiadają teraz opcję kumulacji danych Internetowych. Po upływie ważności pakietu niewykorzystane dane zostaną przypisane do kolejnego pakietu pod warunkiem, że odnowisz swój pakiet w ciągu tygodnia od jego dezaktywacji. Niewykorzystany transfer zostanie dodany do salda pakietu w ciągu 24 godzin od aktywacji pakietu.

Udana Auto-odnowa pakietu pobierze środki w zależności od metody płatności zastosowanej przy aktywacji pakietu. Jeżeli wybraną metodą płatności jest BLIK lub Przelewy24, auto-odnowa pakietu będzie wyłączona.

Kumulacja danych Internetowych dotyczy tylko niewykorzystanego transferu z pakietów krajowych (Do Wszystkich) uruchomionych w ciągu ostatnich 30 dni. Niewykorzystane dane przypisywane są do salda pakietu jednorazowo.Znajdź więcej

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta – 322 lub 729 200 322.

Inne usługi

Dostępne w

Zapisz się poprzez pocztę e-mail Aby otrzymywać ważne informacje, oferty specjalne i inne