Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page

O Lycamobile

Międzynarodowa karta prepaid Lycamobile cieszy się uznaniem ponad 15 milionów klientów na całym świecie. Co więcej, co 2 sekundy dołącza do nas kolejny użytkownik.

Misją Lycamobile jest łączenie rodzin i przyjaciół na świecie. Jako największy operator wirtualnej sieci komórkowej ( MVNO), Lycamobile oferuje tanie, wysokiej jakości usługi przesyłki danych oraz głosu dla ponad 15 milionów klientów w 22 kraje. Lycamobile obecnie rozszerza swoją ofertę o usługi finansowe i dla podróżnych, takie jak np. Lycamoney i Lycafly, które pomagają pozostać w kontakcie ludziom poza granicami krajów. Założona w roku 2006, z obrotami sięgającymi w 2014 roku 1.5 miliard euro, Lycamobile kontynuuje swój szybki rozwój i wita w swoim gronie nowego klienta co 2 sekundy.

Lycamobile jest dostępna w : Australii, Austrii, Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Macedonii, Holandii, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Rosja, Afryce Południowej, Szwecji, Szwajcarii, Tunezji, Ukrainie, Uganda, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone.

Inne Usługi

Dostępne w

Adres mejlowy Zarejestruj Sie Aby otrzymywać ważne informacje, oferty specjalne i inne