Corporate Lycamobile
Międzynarodowa karta prepaid Lycamobile cieszy się uznaniem ponad 12 milionów klientów na całym świecie. Co więcej, co 2 sekundy dołącza do nas kolejny użytkownik.

Z Lycamobile możesz cieszyć się wyjątkowo niskimi cenami połączeń międzynarodowych i być w stałym kontakcie ze swoimi bliskimi oraz znajomymi za granicą, niezależnie czy przebywają w Europie, Azji, Ameryce czy Afryce.

Lycamobile wprowadziła swoją markę na rynek w 2006 roku i od tego czasu gwałtownie się rozrasta. Obecnie może pochwalić się ponad 12 milionami klientów w 18 krajach (Wielkiej Brytanii, Holandii, Portugalii, Belgii, Szwajcarii, Danii, Norwegii, Szwecji, Włoszech, Hiszpanii, Australii, Francji, Niemczech, Austria, Polsce, Rumunia, Irlandii i Stanach Zjednoczonych). W tym roku Lycamobile planuje wejście na kolejne rynki.

Znana z wysokiej jakości, niedrogich połączeń międzynarodowych i krajowych, Lycamobile z radością wita każdego nowego klienta, dołączającego do sieci co 2 sekundy.

Zespół Lycamobile zobowiązuje się do przestrzegania wizji organizacji, aby stać się światowej klasy siecią telefonii komórkowej, w której nasi wszechstronnie utalentowani pracownicy wraz z biznesowymi partnerami pracują nad zapewnieniem naszym klientom jak najwyższej jakości usług, przy jednoczesnej redukcji kosztów.

Nowy w Lycamobile? Zamów darmową kartę SIM
Posiadasz już Lycamobile?